background image

Odalarımız

Odalar

Odalar

Otel ve Bungalov odalarımız tamamen ahşap olup, yöreye özgü mimariye uygun olarak düzenlenmiştir.

Oda Özellikleri

Genel Özellikler

Çift Yatak Ücretsiz Internet Ücretsiz Gazete
39 m2 Oda Plaj Manzarası 2 Kişilik
Oda Temizlik Hizmeti Klima Kahvaltı
Özel Balkon LCD TV Jakuzi

Otelimizde engelli misafirlerimize uygun dizayn edilmiş odalar da mevcut olup rezervasyon aşamasında otelimize bildirilmesi gerekmektedir. Otelimizde toplam 39 oda ve 8 adet Bungalov ev bulunmaktadır bulunmaktadır.

Öne Çıkanlar

Trabzon'un Maçka ilçesinin güneyinde Karadağın bir tepesinin yamacına yapılmış olan bu manastıra halk tarafından Meryemana manastırı söylenir. Meryem(panaghia) adına kurulan bu manastırın, gerekçe "SUMELA" adının esasını, kara-siyah karanlık anlamına gelen Melas kelimesinden aldığı söylenir.

Semavi Eyice'ye göre;"evvelce burada saygı gören siyah Meryem tasvirinden Sumela adını aldığı ve bu dağın adıda manastırdan dolayı Oros Mela-karadağ olduğu "kabul edilir.

Tesislerimiz bünyesinde bulunan alabalık üretim çifligimizde üretmiş olduğumuz günlük taze alabalıkları misafirlerimize tatma imkanı sunuyoruz.
Ayrıca alabalık tesislerimizde toptan ve parakende satış yaparakta bölge halkının balık ihtiyacına katkıda bulunmaktayız.

Düzenlemiş olduğumuz yayla safari turları ile de karadenizin eşsiz güzellikteki yaylalarını, meşhur yayla şenliklerini muhteşem doğa güzelliklerini misafirlerimizin beğenisine sunup güzel bir tatil ve hoşca vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Turumuz bir hafta (6 gece 7 gün) Maçka konaklamalıdır. Her gün değişik yerler görüp akşam tekrar Maçka’ya dönüyoruz. Bu turumuzda hergün valiz toplama gibi bir derdiniz yoktur.